Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Pasłęku uprzejmie informuje, że w ramach współpracy ze środowiskiem lokalnym na rzecz wspomagania i wzajemnego rozwoju, szczególnie w realizacji zadań z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej proponujemy Państwu w roku szkolnym 2021/2022 następujące formy wspomagania (oprócz aktualnej pełnej oferty pomocowej Poradni):

NAUCZYCIELE:

1. W poszukiwaniu swoich mentalnych zasobów (zajęcia warsztatowe dla nauczycieli zainteresowanych własnym rozwojem osobistym, na terenie Poradni, max. liczba uczestników – 12 osób).
  2. Depresja u dzieci i młodzieży – wykład z prezentacją. Możliwość spotkania na terenie Poradni, max. – 12 osób lub spotkania on-line – liczba uczestników do uzgodnienia.
  3. Przygotowanie do prowadzenia programu UNPLUGGED – zajęcia prowadzone na terenie Poradni, max. liczba uczestników – 12 osób.

RODZICE:

1. Zajęcia : Szkoła dla Rodziców.

UCZNIOWIE:

1. Grupa edukacyjno-rozwojowa dla uczniów szkół ponadpodstawowych: Stań za sterem. (zajęcia na terenie Poradni).
  2. Grupa edukacyjno-rozwojowa dla dzieci nadruchliwych z kl. I-III SP (cykl 10 spotkań na terenie Poradni).
  3. Uczniowie kl. VII i VIII SP: Indywidualne planowanie kariery edukacyjno-zawodowej z wykorzystaniem gry coachingowej „Podróż Bohatera”.

Zapraszamy do korzystania z naszej pełnej oferty pomocowej.

Dziękujemy za dotychczasową współpracę.

info: PPP Pasłęk