Co  u hotelarzy ? Święto Dyni!

W piątek 31 października uczniowie Technikum w Zespole Szkół w Pasłęku zorganizowali coroczną zabawę integracyjną z okazji Święta Dyni.

Jak zabawa to zabawa!

Oryginalne stroje, odpowiednie dekoracje i pyszne jedzenie tak właśnie ten dzień świętowali uczniowie klasy pierwszej technikum. Opiekunowie p. A. Szymańska i p. B. Szymański wspólnie z uczniami przygotowali tematyczne konkursy, w których młodzież mogła sprawdzić swoje zdolności plastyczne, m.in. robiąc najciekawszy lampion z dyni, plakaty i girlandy.

Kolorowe buzie, wyjątkowe stroje, mroczny klimat, a przy tym mnóstwo śmiechu. Przebranie miało być przede wszystkim śmieszne i wyrażać kreatywność uczestników zabawy. Wszyscy z chęcią pracowali przy przygotowywaniu dań i sali do konsumpcji. Nie zabrakło dobrej kuchni. Na stole pojawił się wykonany wspólnie specjał - krem z dyni.  Dobrawa zabawa i wyśmienite humory towarzyszyły wszystkim podczas całej zabawy. Celem zajęć była integracja i rozwijanie uzdolnień uczniów. Była to również doskonała okazja do rozwijania umiejętności pracy w grupie. Było ciekawie - i smacznie, i strasznie.

Info: Sandra Głuszyk, klasa I TH