Przejdź do treści.

            Tegoroczne wakacje obfitowały w liczne wyjazdy, dzieci zwiedziły wiele nowych miejsc oraz odwiedziły już te znane i lubiane. Wakacje rozpoczęły się wspólnym wyjazdem do malowniczego ukochanego przez dzieci WIELA na Kaszubach, gdzie oddawały się kąpielom słonecznym oraz wodnym w Jeziorze Wielewskim, ponadto korzystały z dodatkowych atrakcji takich jak park linowy, wędrówki po lesie, wodny plac zabaw i wiele innych.

            Kolejną przygodą był wyjazd na obóz do KICZYC na Śląsku, na zaproszenie Przyjaciół z Kościoła Baptystów „Boża Łaska” w Warszawie. Dzieci poznały wielu wspaniałych, życzliwych ludzi, nawiązały nowe znajomości. Czas upływał przyjemnie na grach i zabawach, warsztatach plastycznych, kąpielach w basenie i wieczornych ogniskach.

            Zanim opadły emocje po obozie przyszła pora na pakowanie walizek i kolejny wyjazd, tym razem do KARPACZA. Po raz kolejny dzieci zostały zaproszenie przez Fundację Dobrych Inicjatyw na obóz terapeutyczno-sportowy, gdzie poza wspaniałą zabawą na torach saneczkowych, kąpielach w basenach Hotelu Gołębiewskim, wycieczkach po Jeleniej Górze i Karpaczu oraz górskich wędrówkach pracowały także na warsztatach z psychologiem, odgrywając własne talenty, mocne strony oraz to, nad czym warto jeszcze popracować.

            Niespełna dwa dni po powrocie z Karpacza dzieci ruszyły w drogę na obóz chrześcijański do Fundacji „Radość” w WARSZAWIE. Miały okazję zwiedzić stolicę oraz brać udział w zorganizowanych zajęciach i atrakcjach.

            Pomiędzy wyjazdami był czas by odwiedzić rodziny i przyjaciół czy też ugościć ich w „Zakątku”.

            Wakacyjny czas minął bardzo szybko i intensywnie. Nie było czasu na nudę, dzieci są bogatsze o nowe doświadczenia, nawiązane przyjaźnie i pełne szczęśliwych wspomnień.

Dziękujemy w tym miejscu wszystkim wspaniałym Przyjaciołom za możliwości jakie przed nami otworzyli.

Info: Anna Łukawska-Czyżów - Główny specjalista ds opiekuńczo-wychowawczych w Centrum Administracyjnym do Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Pasłęku

 

Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
ul. Saperów 14 A, 82-300 Elbląg tel. 55/ 239-49-00, 239-49-09
fax: 55/ 232-42-26
sekretariat@powiat.elblag.pl

NIP Starostwa Powiatowego w Elblągu: 578-25-24-428
REGON: 170753615
NIP Powiatu Elbląskiego: 578-30-55-579
REGON: 170747690
Copyright © 2015 Powiat Elbląski