Przejdź do treści.

Jeśli chcesz otworzyć rejestracje w nowym  pełnym oknie przeglądarki to klknij tutaj.

 

REGULAMIN REZERWACJI INTERNETOWEJ

§1 Postanowienia ogólne

1. Administratorem danych osobowych jest Starostwo Powiatowe w Elblągu reprezentowane przez Starostę Elbląskiego ul. Saperów 14A, 82-300 Elbląg tel. 55 239 49 00, e-mail: sekretariat@powiat.elblag.pl

2. Dane osobowe (nazwisko i imię, telefon, email) przetwarzane będą w celu rezerwacji terminu wizyty i jej obsługi.

3. Państwa dane przetwarzane są do dnia nastepnego po dniu zarezerwowanej wizyty.

4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Niepodanie danych skutkować będzie brakiem możliwości skorzystania z usługi.

5. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych, a w przypadku danych przetwarzanych na podstawie zgody – prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych

6. Mają Państwo ponadto prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (2016/679) z dnia 27 kwietnia 2016 r.

7. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych: gdawidziuk.iod@powiat.elblag.pl

8. Klient rezerwując termin wizyty oświadcza, że na podstawie art. 4 pkt 11 RODO, wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez administratora danych w zakresie niezbędnym do rezerwacji terminu wizyty i jej obsługi.

9. Mają Państwo ponadto prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (2016/679) z dnia 27 kwietnia 2016 r.

§2 Sposób dokonywania rezerwacji

1. Aby zarezerwować wizytę, należy wskazać rodzaj czynności, wybrać datę i godzinę wizyty oraz wypełnić wymagane pola. Po wypełnieniu wymaganych pól i wybraniu „Zarezerwuj” wyświetli się potwierdzenie i numer rezerwacji. Po wpisaniu adresu email potwierdzenie zostanie wysłane na skrzynkę pocztową.

2. W dniu zaplanowanej wizyty, należy przybyć do Starostwa Powiatowego w Elblągu, ul. Saperów 14a przed umówioną wizytą i pobrać bilet wpisując numer rezerwacji na automacie biletowym znajdującym się na parterze Starostwa, za głównym wejściem do Wydziału Komunikacji i Transportu. Po wpisaniu numeru rezerwacji automat biletowy wydrukuje bilet. Z wydrukowanym biletem należy oczekiwać na wywołanie numeru biletu i udać się do podanego stanowiska obsługi. W przypadku niezgłoszenia się klienta do wyznaczonego stanowiska obsługi bilet zostaje anulowany.

§3 Anulowanie rezerwacji.

1. W przypadku rezygnacji z terminu rezerwacji należy skorzystać z linku w emailu, który znajduje się w skrzynce pocztowej razem z numerem rezerwacji lub skontaktować się z pracownikiem Wydziału Komunikacji i Transportu tel. 55 2394914.


Szanowni Państwo
informujemy o możliwości skorzystania z tłumacza języka migowego online.

Klikając w ikonę „Tłumacz Migam” mogą Państwo rozpocząć rozmowę. Komunikacja odbywa się za pośrednictwem połączenia wideo na komputerze/tablecie/telefonie Klienta. Tłumacz języka migowego, widoczny na ekranie będzie pośredniczył w rozmowie Klient – Urzędnik na interesujący Państwa temat w zakresie spraw realizowanych w Starostwie Powiatowym w Elblągu.Z wideotłumacza języka migowego można skorzystać również bezpośrednio w urzędzie.

 

 Zdjęcie numer 1 w artykule: Połącz się z tłumaczem języka migowego.

iKerg - informujemy, że w związku z wdrażaniem układu wysokościowego Amsterdam PL-EVRF2007-NH, od godz. 14:00 dnia 04 grudnia 2020r. do dnia 11 grudnia 2020r. Portal Geodety iKerg będzie nieczynny.

Atrakcyjny pałac wraz działką do sprzedaży

(tel. 512 254 518, adres e-mail: abakowski@powiat.elblag.pl)

Powiat Elbląski posiada do sprzedaży w drodze rokowań atrakcyjną nieruchomość zabudowaną zabytkowym budynkiem wolnostojącym.

 • Cena wywoławcza nieruchomości 4 000 000,00 zł (od ceny wylicytowanej będzie obowiązywać bonifikata w wysokości 50%)
 • Powierzchnia całkowita 1,8557 ha
 • Nieruchomość zabudowana budynkiem zabytkowym wpisana do rejestru zabytków (decyzja nr 155/90 z dnia 3.10.1990)
 • Powierzchnia użytkowa budynku 1576 m2
 • Liczba pięter 3
 • Liczba łazienek 9
 • Liczba pokoi 30
 • Rok budowy przed 1945 r
 • Materiał budowlanyściany nośne - konstrukcja murowana z cegły ceramicznej, ścinki działowe – cegła ceramiczna pełna, a na poddaszu płyty kartonowo – gipsowe
 • Stan ogólny dobry(widoczny na zdjęciach)
 • Działka uzbrojona w energie elektryczną, wodę, oraz kanalizację sanitarną (do oczyszczalni ścieków zlokalizowanej na ww. działce).

Nieruchomość położona jest w obrębie ewidencyjnym Marwica, gm. Rychliki, oznaczona w ewidencji gruntów i budynków, jako działka nr 112/4, dla której Sąd Rejonowy w Elblągu prowadzi księgę wieczystą nr KW EL1E/00058033/4.

Obciążenia nieruchomości:

 • zgoda na dojazd do działki sąsiedniej nr 112/3 z drogi publicznej dla pojazdów, których parametry techniczne uniemożliwiają dojazd przez działkę 112/3 pod warunkiem uzgodnienia terminu i trasy dojazdu.
 • dwie umowy najmu lokali mieszkalnych.
 • umowy z mieszkańcami działki nr 112/3 w zakresie zaopatrzenia w wodę i odbiór ścieków.

 

 

Profil zaufany (PZ) umożliwia załatwianie spraw urzędowych online i możesz go uzyskać bez wychodzenia z domu.

Wejdź na stronę https://www.gov.pl/web/gov/zaloz-profil-zaufany i załóż profil zaufany.

Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
ul. Saperów 14 A, 82-300 Elbląg tel. 55/ 239-49-00, 239-49-09
sekretariat@powiat.elblag.pl

NIP Starostwa Powiatowego w Elblągu: 578-25-24-428
REGON: 170753615
NIP Powiatu Elbląskiego: 578-30-55-579
REGON: 170747690
Copyright © 2015 Powiat Elbląski