Przejdź do treści.

26 kwietnia 2024 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku odbyło się uroczyste pożegnanie absolwentów. Mury szkoły opuścili uczniowie IV klasy liceum ogólnokształcącego z elementami kształcenia wojskowego oraz uczniowie V klas technikum kształcącego w zawodach: technik agrobiznesu, technik ekonomista, technik żywienia i usług gastronomicznych.

Uroczystość prowadziła wicedyrektor szkoły p. Lidia Zawarczyńska. W części oficjalnej głos zabrał dyrektor ZSEiT p. Marian Matuszczak. W swoim przemówieniu nawiązał do mijającego okresu w życiu absolwentów i szkolnych lat, które zostaną w ich pamięci na zawsze.  Zwrócił uwagę na nadchodzące nowe wyzwania i trudne życiowe decyzje, a także podziękował absolwentom, którzy swoją postawą i osiągnięciami zasłużyli się dla szkoły. Głos zabrał również burmistrz Pasłęka p. Wiesław Śniecikowski, który swoje słowa skierował głównie do absolwentów, życząc im powodzenia na egzaminach maturalnych oraz sukcesów w kolejnym etapie dorosłego życia.

Uczniów kończących naukę w ZSEiT w Pasłęku pożegnali także wychowawcy klas: panie Monika Kucińska, Małgorzata Cytrycka, Marzena Pankiewicz oraz pan Robert Chojnicki. Nauczyciele ze wzruszeniem podsumowali wspólnie spędzony czas ze swoimi wychowankami. Głos zabrali również absolwenci, którzy w ciepłych słowach wspominali szkolne lata, przekazując wzruszające podziękowania i kwiaty na ręce wychowawców, dyrekcji oraz grona pedagogicznego.

Następnie wręczono absolwentom nagrody i wyróżnienia za najlepsze wyniki w nauce.

Część artystyczną przygotowali uczniowie klas IV AT/ET oraz IV GT wraz z wychowawcami, p. Wiolettą Wierzbicką i p. Ryszardem Barszczem. Młodzież w zabawny sposób przedstawiła sylwetki niektórych absolwentów, którym wręczono statuetki OSKARA w określonych kategoriach.

Na zakończenie złożono podziękowania starszym kolegom i koleżankom za wspólne lata szkolne, życząc powodzenia i wytrwałości na nowej drodze życia.

Drodzy Absolwenci - będziemy o Was pamiętać!

Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
ul. Saperów 14 A, 82-300 Elbląg tel. 55/ 239-49-00, 239-49-09
sekretariat@powiat.elblag.pl

NIP Starostwa Powiatowego w Elblągu: 578-25-24-428
REGON: 170753615
NIP Powiatu Elbląskiego: 578-30-55-579
REGON: 170747690
Copyright © 2015 Powiat Elbląski