Fundacja Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych uruchomiła nabór zgłoszeń do XIV edycji Olimpiady Przedsiębiorczości.

Olimpiada Przedsiębiorczości to innowacyjny projekt o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze. Organizowana jest od 2005 r. i ma status jednej z największych olimpiad przedmiotowych w kraju. W programie posstawiono na atrakcyjne dla młodzieży, współczesne tematy przewodnie i rozwój umiejętności praktycznych.

Hasłem przewodnim tegorocznych zawodów są „Trendy na rynku kapitałowym”.

Zgłoszenia uczniów do udziału w Olimpiadzie dokonywane są poprzez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY dostępny także w Panelu Komisji Szkolnych (prawy górny róg strony internetowej Olimpiady).

W tegorocznej edycji wprowadzono wiele zmian także w procesie rejestracji zawodników. Prosimy o zapoznanie się z nimi w Zasadach zapisów.

Na zgłoszenia szkół  organizatorzy czekają do 31 października br. więcej informacji na stronie www: http://www.olimpiada.edu.pl/

Do zobaczenia!

Zespół Olimpiady