Na zaproszenie starosty Macieja Romanowskiego w posiedzeniu Zarządu Powiatu w dniu 22 grudnia uczestniczyli przedstawiciele nadleśnictw obejmujących swoim działaniem teren powiatu elbląskiego: Andrzej Albiński, nadleśniczy Nadleśnictwa Młynary, Roman Borcowski, zastępca nadleśniczego Nadleśnictwa Elbląg, Marek Wojtowicz, specjalista Nadleśnictwa Dobrocin. W spotkaniu wziął również udział Krzysztof Grygo, naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska i Rolnictwa Starostwa Powiatowego, który stale współpracuje z nadleśnictwami.

Dokonano krótkiego podsumowania dotychczasowej współpracy. Obie strony podkreślały, że wzajemne kontakty układają się bardzo dobrze. Starosta Romanowski szczególnie dziękował nadleśniczym za ich pomoc finansową okazaną przy remontach niektórych dróg na terenie powiatu elbląskiego. Z obu stron padły zapewnienia, że w nadchodzącym roku współpraca będzie kontynuowana i rozwijana.