Zdjęcie numer 1 w artykule: Cały powiat biega z mapą – XVII Mistrzostwa Powiatu w biegu na orientację BnO)

W dniu 16.05.2015 r. rozegrane zostaną XVII Otwarte Mistrzostwa Powiatu Elbląskiego w biegu na orientację na mapie „BAŻANTARNIA 777”. Jednocześnie rozegrana zostanie IX runda VI Grand Prix Elbląga w BnO. Impreza została zgłoszona do ogólnopolskiej akcji CAŁA POLSKA BIEGA Z MAPĄ. W tym samym dniu w całej Polsce rozgrywane są zawody w BnO.

W tej akcji bierzemy udział już kilka lat, jest ona coraz bardziej masowa. Co roku dołączają nowe miasta i miejscowości. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zawodach. Pokażmy, że w Elblągu i Powiecie Elbląskim jest wielu miłośników BnO.

Start biegu o godz. 10.00. Biuro zawodów czynne od godz. 08.30 przy restauracji Myśliwska zaprasza na grochówkę) w lesie miejskim Bażantarnia.

Regulamin zawodów dostępny na stronie MOSiR Elbląg i stronie EKO GRYF.

www.ekogryf.elblag.pl

www.mosir.elblag.eu

W związku z koniecznością wydrukowania odpowiedniej liczby map dla wszystkich startujących prosimy o wcześniejsze zgłoszenia.

Zgłoszenie powinno zawierać imię nazwisko oraz kategorię, w jakiej dany zawodnik startuje, w przypadku młodzieży szkolnej nazwę szkoły. W zawodach mogą uczestniczyć wszyscy chętni, gdyż jest to sport dla każdego. Dzieci do lat 10 startują w kategorii rodzinnej, czyli z opiekunem, rodzicem, dziadkiem lub starszym rodzeństwem. W starszych kategoriach nie ma ograniczeń.

Zgłoszenia proszę przesyłać drogą elektroniczną na adres: kazek1541@onet.pl

do dnia 14.05.2015r. do godz. 20.00

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych i życzymy miłych wrażeń.

Zdjęcie numer 2 w artykule: Cały powiat biega z mapą – XVII Mistrzostwa Powiatu w biegu na orientację BnO)