Tradycyjnie już uczniowie Liceum Plastycznego pożegnali rok szkolny w gościnnych murach CSE Światowid. Uroczystość rozpoczęła dyrektor Krystyna Brinkiewicz, życząc udanego wypoczynku i powrotu do pracy z nowymi inspiracjami i zapałem.

Głos zabrała również Wioletta Janas, naczelnik Wydziału Promocji Powiatu, Edukacji, Kultury i Sportu, gratulując uczniom tegorocznych sukcesów.

Podczas uroczystości nagrodzono zarówno najlepszych uczniów szkoły, jak i laureatów konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych. Po uroczystości dyrektor zaprosiła wszystkich na wystawę podsumowującą pracę uczniów w minionym roku szkolnym. W galerii Nobilis można było zobaczyć prace powstałe we wszystkich pracowniach szkoły – od rysunku i malarstwa, poprzez rzeźbę, ceramikę, grafikę aż po realizacje multimedialne. Wernisaż pokazał ogromną pracę i postępy młodych artystów, którzy z pewnością zasłużyli na wypoczynek.

DSC 0433 m