25 czerwca w Starostwie Powiatowym odbyło się spotkanie nt.”Czy opłaca się inwestować w nieruchomości?". Wkonferencji wzięli udział m.in. Wicestarosta Elbląski Maciej Romanowski, Sekretarz Powiatu Jacek Augustynowicz, Andrzej Stasiorowski Naczelnik Wydziału Architektury i Budownictwa, Waldemar Mazan z-ca Przewodniczącego Polskiej Federacji Budowniczych, Maciej Krakowiak z Europejskiego Centrum Edukacji, przedstawiciele zarządów budynków komunalnych z miast i gmin naszego powiatu, przedstawiciele elbląskiego PKO BP.

Tematyką spotkania było m.in.: prowadzenie ksiąg obiektów budowlanych, termomodernizacja, nowoczesne systemy rozliczania c.o. i c.w.u., nowoczesne doszczelnienia instalacji gazowych, dodatkowe elementy wentylowania oraz zasady kredytowania inwestycji.
Zdjęcie numer 1 galerii dla artykułu: Konferencja Czy opłaca się inwestować w nieruchomości ?
Zdjęcie numer 2 galerii dla artykułu: Konferencja Czy opłaca się inwestować w nieruchomości ?
Zdjęcie numer 3 galerii dla artykułu: Konferencja Czy opłaca się inwestować w nieruchomości ?
Zdjęcie numer 4 galerii dla artykułu: Konferencja Czy opłaca się inwestować w nieruchomości ?
Zdjęcie numer 5 galerii dla artykułu: Konferencja Czy opłaca się inwestować w nieruchomości ?
Zdjęcie numer 6 galerii dla artykułu: Konferencja Czy opłaca się inwestować w nieruchomości ?
Zdjęcie numer 7 galerii dla artykułu: Konferencja Czy opłaca się inwestować w nieruchomości ?
Zdjęcie numer 8 galerii dla artykułu: Konferencja Czy opłaca się inwestować w nieruchomości ?