Uwaga

Wystąpił problem z wyrenderowaniem twojej galerii. Upewnij się folder, którego używasz korzystając z znaczników dodatku Simple Image Gallery Pro, istnieje i zawiera ważne pliki obrazów. Dodatek nie mógł zlokalizować folderu: images/galeria/16-11-16 ZS stypendystki PRM

15 listopada dwie uczennice Zespołu Szkół w Pasłęku: Hanna Sidor i Patrycja Wójcik odebrały z rąk wicewojewody warmińsko-mazurskiego Sławomira Sadowskiego i wicekuratora oświaty W. Cybulskiego dyplomy Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Obie uczennice znalazły się w gronie 160 uczniów województwa warmińsko-mazurskiego wyróżnionych tą nagrodą. Jest to ogromny sukces nie tylko tych zdolnych młodych ludzi, ale także ich nauczycieli, wychowawców i rodziców.

Hanna Sidor jest uczennicą klasy II B w I liceum Ogólnokształcącym im. Bohaterów Grunwaldu w Zespole Szkół w Pasłęku. W klasyfikacji rocznej roku szkolnego 2015/2016 uzyskała najwyższą średnią ocen w szkole 5,76. Hanna jest szczególnie uzdolniona w kierunku nauki języków obcych i jako jedyna uczennica z klasy uczęszcza na trzy języki: angielski, niemiecki i włoski, z których ma oceny celujące. Reprezentuje szkołę w olimpiadach i konkursach przedmiotowych, m.in. w IX Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Kazimierzu Wielkim i Jego Czasach. Brała udział w XV Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego „English High Flier” uzyskując II miejsce w województwie i 54 lokatę w kraju. Jest finalistką etapu centralnego XVIII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie.

Patrycja Wójcik jest uczennicą klasy III w Technikum nr 1 w Zespole Szkół w Pasłęku. Kształci się w zawodzie technik hotelarstwa. W klasyfikacji rocznej roku szkolnego 2015/2016 uzyskała średnią ocen 5,17. Brała udział w konkursach przedmiotowych, olimpiadzie wiedzy hotelarskiej, aktywnie promowała kierunek kształcenia. Uczennica angażuje się w życie klasy i szkoły biorąc udział w ważnych wydarzeniach klasowych, szkolnych oraz środowiskowych.

Nagrodzonym uczennicom gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów szkolnych.

{gallery}16-11-16 ZS stypendystki PRM{/gallery}