Zdjęcie numer 1 w artykule: Liceum Plastyczne zaprasza

Liceum Plastyczne w Zespole Szkół w Gronowie Górnym informuje, iż wzorem lat ubiegłych od marca bieżącego roku dla uczniów klas III gimnazjum zainteresowanych nauką w Liceum Plastycznym organizowane są bezpłatne zajęcia z rysunku, malarstwa i rzeźby przygotowujące do egzaminu wstępnego.

Harmonogram spotkań dostępny jest na stronie internetowej szkoły. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wypełnienie formularza elektronicznego.

Egzaminy wstępne z rysunku, malarstwa, rzeźby odbędą się 3 i 4 czerwca 2011r. Są one podstawowym kryterium decydującym o przyjęciu ucznia do szkoły oprócz zbadania zainteresowań sztuką, które odbywa się w formie ustnej podczas rozmowy ucznia z komisją.

W sekretariacie szkoły dostępne są zagadnienia z wybranych dziedzin sztuki. Informujemy jednocześnie, iż na rok 2011/2012 przeprowadzana jest rekrutacja do dwóch klas pierwszych o dwóch specjalizacjach do wyboru: techniki graficzne i reklama wizualna. Podczas zajęć będzie można zwiedzić szkołę, uzyskać dodatkowe informacje oraz porozmawiać z nauczycielami. Zapraszamy zainteresowanych uczniów. Pierwsze zajęcia już 4 marca 2011r.

Więcej informacji na stronie: http://liceumplastyczne.elblag.com.pl

Zdjęcie numer 2 w artykule: Liceum Plastyczne zaprasza