preloader
Przejdź do treści.

Menu

Zrób inspirujące zdjęcie i wygraj tablet!


Fundacja Rozwiązań Ekoenergetycznych w Gdańsku serdecznie zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym, pt. „Gaz łupkowy a środowisko”.

Czy wiesz skąd się bierze gaz łupkowy? Jaki ma to wpływ na przyrodę? Zrób zdjęcie które opowie o tym w nietypowy sposób i wygraj tablet!

Kto może wziąć udział w konkursie?

Młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w wieku 13 – 17 lat, zamieszkująca powiat elbląski.

Co należy zrobić?
Wykonać nietypowe, ciekawe czy inspirujące zdjęcie. Prace mogą dotyczyć przyrody ożywionej, nieożywionej, wpływu bądź braku wpływu eksploatacji gazu łupkowego na środowisko, potencjału wykorzystania energii z gazu łupkowego w życiu codziennym, instalacji energetycznych i innych kwestii związanych z gazem łupkowym, przyrodą, i energetyką.

Zdjęcia należy przesłać na adres mailowy konkurs@razemolupkach.pl do 31 maja 2014 roku do godziny 12.00. Każdą pracę należy podpisać: imieniem i nazwiskiem autora, tytułem, miejscem i datą wykonania oraz nazwą szkoły do której uczęszcza autor. Każdy uczestnik ma prawo przesłać maksymalnie 5 prac, nienagrodzonych w innych konkursach.

Co można wygrać?
Organizator przewiduje nagrody rzeczowe za pierwsze miejsce wśród prac z powiatu elbląskiego: tablet wraz z zestawem upominków ekologicznych. Zostaną również nagrodzone dwie wyróżnione prace zestawem upominków ekologicznych.

Ogłoszenie wyników
Prace zostaną ocenione przez Jury, a wyniki zostaną ogłoszone drogą elektroniczną w połowie czerwca. Uroczyste wręczenie nagród połączone z wystawą nagrodzonych prac będzie miało miejsce na konferencji podsumowującej program „Razem o łupkach”.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie mobilizujemy do wykonywania ciekawych fotografii i nadsyłania ich na nasz adres e-mailowy!

Drodzy nauczyciele, jeśli chcielibyście pomóc zrozumieć swoim uczniom potrzebę pozyskiwania i wykorzystywania energii w codziennym życiu zapraszamy do skorzystania z naszych scenariuszy lekcyjnych: http://www.razemolupkach.pl/edukacja.

Link do zakładki konkursowej na stronie Razem o łupkach wraz z regulaminem: http://www.razemolupkach.pl/konkurs.

Zarządzanie Kryzysowe

Działka na sprzedaż

 

Newsletter

Wydarzenia

Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
Olsztyn Mazury
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
ul. Saperów 14 A, 82-300 Elbląg tel. 55/ 239-49-00, 239-49-09
fax: 55/ 232-42-26
starosta.neb@powiatypolskie.pl
sekretariat@powiat.elblag.pl

NIP Starostwa Powiatowego w Elblągu: 578-25-24-428
REGON: 170753615
NIP Powiatu Elbląskiego: 578-30-55-579
REGON: 140747690
Copyright © 2015 Powiat Elbląski