8 listopada uczniowie klasy pierwszej Technikum Logistycznego przy Zespole Szkół w Pasłęku uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do firmy KRAM Family Company w Dzierzgoniu.

Placówka ta to jeden z trzech zakładów firmy. KRAM Family Company w Dzierzgoniu to jeden z największych producentów papierowych opakowań jednorazowych oraz całej gamy folii spożywczej w Polsce. W swojej ofercie zakład posiada takie produkty jak: kubki papierowe, take out boxy, burger boxy, torebki papierowe.

Uczniowie mieli okazję zwiedzić magazyn wysokiego składowania, nowoczesny park maszynowy przeznaczony do produkcji szerokiej gamy kubków oraz uczestniczyli w prelekcji prowadzonej przez pracowników firmy na temat wyrobów oraz norm jakościowych. Firma swoją misję wykonuje z dużym zaangażowaniem, kładzie nacisk na terminowość, zadowolenie klienta oraz dostarczanie towaru najwyższej jakości i dostosowanego do indywidualnych potrzeb.

Agnieszka Wojczys