Darmowa aplikacja mobilna powstała w ramach projektu Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej pod nazwą „Kraina buka w ekranik stukaj! – odkrywamy na nowo Park Krajobrazowy Wysoczyzny Elbląskiej”.

Jest to mobilny przewodnik, który pomoże odkrywać Park Krajobrazowy Wysoczyny Elbląskiej. Aplikacja to m.in. interaktywna mapa promująca walory przyrodnicze, historyczne i kulturowe tego obszaru oraz gra terenowa „Zdobywca Wysoczyny Elbląskiej” oprowadzającą turystów-graczy po najciekawszych miejscach Wysoczyzny. Gra jest doskonałym sposobem na to aby aktywnie pokonać wyznaczoną trasę i lepiej poznać tę przepiękną krainę.

Projekt zrealizowano przy współpracy z Nadleśnictwem Elbląg ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie, Nadleśnictwa Elbląg oraz budżetu samorządu województwa warmińsko-mazurskiego. Aplikacja została przygotowana przez Grupę WM i dostępna jest bezpłatnie w Google Play (system Android).

POBIERZ APLIKACJĘ

kraina buka