Zapis zabawnej historii, wywiad, reportaż, spot promocyjny, a może film animowany? Technika oraz forma realizacji filmu jest dowolna. Konkurs organizowany jest przez samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Aby wziąć udział w konkursie, należy nakręcić maks. 5-minutowy film promujący Szlak Kopernikowski przebiegający przez Warmię, uwzględniając w nim postać Mikołaja Kopernika.

Organizator liczy na kreatywność oraz nowatorskie i ciekawe przedstawienie tematu, a także na oryginalność (wszelkie plagiaty zabronione). Laureaci, których filmy zostaną uznane przez Komisję Konkursową za najciekawsze, otrzymają nagrody pieniężne.

Konkurs jest ogólnopolski i adresowany do wszystkich osób fizycznych, które ukończyły 13 lat.

Prace konkursowe należy przesłać do 29 września 2017 roku na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie – Departament Turystyki, ul. Emilii Plater 1, 10-562 Olsztyn, z dopiskiem „Szlak Kopernikowski nas kręci”.

Do pobrania:

- Regulamin konkursu

- Zgłoszenie

- Oświadczenie dla osoby pełnoletniej

- Oświadczenie dla osoby niepełnoletniej

- Wzór umowy o przekazanie praw autorskich