W dniu 11 stycznia 2020 r. uczniowie Liceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym uczestniczyli w wyjątkowym wydarzeniu jakim był „Bal Studniówkowy”.

Od tego niezwykłego wydarzenia rozpoczęło się odmierzanie czasu do przekroczenia przez młodzież „symbolicznego progu dorosłości”.

Dzięki pracy nauczycieli, zaangażowaniu i wsparciu rodziców i dyrekcji szkoły, uczniowie są gotowi by sprostać wymaganiom, jakie przed nimi stawia świat i ich marzenia o studiach, rozwijaniu talentów, a w dalszej perspektywie o pracy zawodowej.

Przed uczniami Liceum Sztuk Plastycznych czas wytężonej nauki, powtórek i innych przygotowań do egzaminu maturalnego.

W imieniu Starosty Elbląskiego - Pana Macieja Romanowskiego, Wioletta Janas - Naczelnik Wydziału Promocji Powiatu, Edukacji, Kultury i Sportu życzyła wszystkim uczniom zabawy pełnej radości i pogody ducha, powodzenia na egzaminie maturalnym, „połamania piór” i odwagi, która dodaje skrzydeł oraz prowadzi do realizacji zaplanowanego celu.