23 sierpnia mieszkanki DPS Rangóry brały udział w VI Wakacyjnym Turnieju „Dart”, który odbył się w DPS „Krokus” we Władysławowie. Oprócz organizatorów w rozgrywkach udział wzięli między innymi mieszkańcy DPS Tolkmicko i DPS „Niezapominajka” z Elbląga oraz uczestnicy innych placówek.

Pogoda i nastroje uczestnikom dopisały. Organizatorzy zapewnili nam nie tylko słodki poczęstunek, ale także pyszny bigos i grochówkę. Na zakończenie turnieju uczestnicy z rąk dyrektor DPS „Krokus” we Władysławowie otrzymali dyplomy i statuetki. Nasze mieszkanki, mimo że nie zajęły żadnego z czołowych miejsc, dobrze się bawiły.

Taki wyjazd dla naszych pań to rodzaj terapii, z którego zawsze bardzo chętnie korzystają i długo miło wspominają. Wszystkim laureatom nagród i uczestnikom serdecznie gratulujemy a organizatorom bardzo dziękujemy za zaproszenie i miłą atmosferę.

Anna Tadra, terapeuta