Elbląski Klub Orienteeringu GRYF przy Klubie 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej wespół ze starostą elbląskim Maciejem Romanowskim oraz MOSiR-em zapraszają w dniu 05.05.2018 r. (sobota) na XX jubileuszowe Mistrzostwa Powiatu Elbląskiego w Biegu na Orientację i jednocześnie VIII rundę IX Grand Prix Elbląga w Biegu na Orientację.

Do zdobycia są: tytuł Mistrza Powiatu Elbląskiego, kolejne punkty, puchary, dyplomy, upominki rzeczowe i prestiż najlepszego biegacza na orientację. Będzie to klasyczny bieg interwałowy. Centrum zawodów w Bażantarni przy restauracji „MYŚLIWSKA”. Zapraszamy wszystkich „orientalistów” małych i dużych na wiosenny, średniodystansowy bieg na orientację po naszej pięknej o każdej porze roku Bażantarni. Start pierwszego zawodnika o 10.00.

Zawody będą przeprowadzone za pomocą elektronicznego sytemu pomiaru czasu SPOTR -IDENT. Nie ma ograniczeń wiekowych. Jest to sport o charakterze powszechnym i masowym. Doskonałym przykładem tego są kraje skandynawskie. Zawsze warto rywalizować i wymieniać doświadczenia oraz pokazać, że na Wysoczyźnie Elbląskiej są jedne z najlepszych terenów do biegania w Polsce a nawet w Europie.

Zapraszamy wszystkich biegaczy, rodziny (jest kategoria rodzinna) i sympatyków bardzo serdecznie. Niezapomniane wrażenia zapewnione. Biegajcie razem z nami. Dodatkowe szczegóły o zawodach w tym regulamin na stronie www.ekogryf.pl

Do zobaczenia na zawodach!

pdf Zaproszenie 05 05 18 (633 KB)