Chcesz docieplić swój dom? Zbudować przydomową oczyszczalnię ścieków? Zainstalować panele fotowoltaiczne i mieć prąd prawie za darmo? Przesiąść się do samochodu z napędem elektrycznym, który jest przyjaźniejszy dla środowiska niż klasyczny z silnikiem spalinowym? A może chcesz mieć to wszystko od razu, tylko brak pieniędzy i korzystnych ofert bankowych jest przeszkodą do realizacji celów, które poprawią Twoje warunki bytowe? Jeśli tak, program EWA jest adresowany do Ciebie. W dużym skrócie EWA to bardzo atrakcyjny system pożyczkowy, który uruchamia WFOŚiGW w Olsztynie.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie, zaprasza do udziału w bezpłatnej konferencji pt.: „Program priorytetowy EWA – dofinansowanie zadań z zakresu ochrony środowiska realizowanych przez osoby fizyczne”.

Odbędzie się ona 10 lutego między godz. 11 a 15 w Centrum Wdrażania i Promocji Innowacji w Olsztynie (ul. Jagiellońska 91 A).

Do udziału w konferencji zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematem, zarówno przedstawicieli samorządów jaki i potencjalnych prosumentów. Warunkiem udziału jest formularz zgłoszeniowy, który należy przesłać na adres mailowy: b.kowalska@wfosigw.olsztyn.pl , do dnia 08.02.2017 r. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc (120 osób), decyduje kolejność zgłoszeń. Jedna osoba z jednej instytucji. Dodatkowe informacje można uzyskać drogą telefoniczną pod numerem: 89 5220238.