preloader
Przejdź do treści.
  • slajd - Statek
  • slajd - Statki
  • slajd - Konie

Menu

Zgodnie z uchwałą Nr XIV/49/2016 Rady Powiatu w Elblągu z dnia 3 czerwca 2016 r. w sprawie ustanowienia dorocznej nagrody Starosty Elbląskiego w dziedzinie wolontariatu o nazwie „Wolontariusz Powiatu Elbląskiego” radni Powiatu Elbląskiego, związki wyznaniowe i kościoły, Powiatowa Rada Działalności P…

Czytaj więcej: „Wolontariusz Powiatu Elbląskiego” – przyjmowanie wniosków

Zarząd Powiatu w Elblągu ogłasza otwarty konkurs ofert dla organizacji pozarządowych na realizację w roku 2017 zadań publicznych w zakresie powierzenia prowadzenia punktu nieodpłatnej pomocy prawnej.

Pełna treść ogłoszenia dostępna jest na tablicy ogłoszeń Starostwa Powiatowego w Elblągu, ul. Saperó…

Czytaj więcej: Otwarty konkurs ofert Zarządu Powiatu w Elblągu - nieodpłatna pomoc prawna

W dniach 9-12 września przedstawiciele Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku, dyrektor Marian Matuszczak wraz z tłumaczem, Danutą Kosobudzką byli gośćmi partnerskiej szkoły Regionales Berufsbilungszentrum powiatu Steinburg w Itzehoe.

Celem wizyty było zacieśnienie kontaktów oraz podp…

Czytaj więcej: Zagraniczne praktyki zawodowe

Starosta Elbląski i Wójt gminy Godkowo zapraszają na Dożynki Powiatowe 2016, które odbędą się w sobotę, 24 września, od godz. 14.00 w Godkowie. Organizatorzy przygotowali moc atrakcji dla każdego, a po zachodzie słońca zabawę taneczną aż do północy!

Czytaj więcej: Zapraszamy na Dożynki Powiatowe

W związku z budową drogi ekspresowej S-7 Zadanie 2: Nowy Dwór Gdański- Kazimierzowo- budową wiaduktu WD-24 w ciągu drogi gminnej nr 101030 N, zawiadamiamy o wprowadzeniu czasowej organizacji ruchu od dnia 21.09.2016r. od godziny 7.00.  Zmiana organizacji ruchu polegać będzie na czasowym zamknię…

Czytaj więcej: Utrudnienia na drodze gminnej 101030N

16 września 2016r. odbyła się wycieczka uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej w Tolkmicku do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.


Celem wyjazdu było:

• poszukiwanie i rozwijanie wszechstronnych pasji oraz indywidualnych zainteresowań uczestników z zakresu dziedzin nauk fizyki, biologii, przyrody…

Czytaj więcej: Z wizytą w Centrum Nauki Kopernik

W Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku uczniowie klas liceum ogólnokształcącego realizują program geografii w zakresie rozszerzonym. Mają więc możliwość uczestniczenia w zajęciach prowadzonych w terenie.

Dzięki nim zdobywają umiejętności i doświadczenie oraz pogłębiają swoją wiedzę o…

Czytaj więcej: Lekcje geografii w terenie

13 września Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym zainaugurowało nową tradycję spotkań z absolwentami szkoły. Jako pierwszy z prezentacją wystąpił Fryderyk Sosnowski-Kessler, maturzysta z 2014 roku. O swoich dokonaniach mówił w obecności wszystkich uczniów, grona pedagogicznego i pracowników szkoły.

B…

Czytaj więcej: Spotkania z absolwentami

Wydarzenia

Newsletter

zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
zwiazek powiatow polskich
150 lat Kanału Elbląskiego
kraina kanalu elblaskiego
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski
ul. Saperów 14 A, 82-300 Elbląg tel. 055/ 239-49-00, 239-49-09
fax: 055/ 232-42-26

NIP: 578-25-24-428
REGON: 170753615
Copyright © 2015 Powiat Elbląski