Do 12 marca 2012 roku będą przyjmowane zgłoszenia do XII edycji Konkursu Warmińsko-Mazurskiej Nagrody Jakości. Ustanowiono następujące kategorie konkursowe:
1. Mikro i małe organizacje produkcyjne i usługowe.
2. Organizacje produkcyjne i usługowe.
3. Organizacje publiczne.
4. Organizacje edukacyjne.

Przedsięwzięcie to związane jest z wyłonieniem regionalnej nagrody jakości, mającej na celu promowanie zarządzania przez jakość TQM) w organizacjach. Konkurs jest jedną z 16 regionalnych edycji Polskiej Nagrody Jakości opartej na modelu Europejskiej Nagrody Jakości.
Nagrody zostaną przyznane tym organizacjom, które wdrażając TQM zarządzanie przez jakość osiągnęły poprawę jakości pracy, procesów, wyrobów i usług oraz poprawę satysfakcji klientów.

Udział w 12 edycji konkursu jest bezpłatny.

Do 15 maja 2012 roku przyjmowane są zgłoszenia do, cieszącego się dużym zainteresowaniem już od ośmiu lat, konkursu na „Najlepszy Produkt i Usługę Warmii i Mazur”. Ocenie będą podlegać produkty żywnościowe, produkty żywnościowe o charakterze przemysłowym, produkty przemysłowe, produkty rzemieślnicze i usługi rzemieślnicze, usługi turystyczne w tym hotele, agroturystyka i inne usługi gastronomiczne, usługi medyczne , przychodnie lekarskie, usługi medyczne , szpitale oraz usługi inne.

Produkty i usługi mogą być zgłaszane do udziału w konkursie przez wytwarzające je przedsiębiorstwa, organizacje publiczne oraz inne podmioty, które działają na terenie województwa warmińsko-mazurskiego minimum 3 lata.
Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne.

Szczegółowe zasady obu konkursów, ich regulaminy i formularze zgłoszeniowe do pobrania na stronie: www.wrota.warmia.mazury.pl