W dniu 28 listopada w Domu Pomocy Społecznej w Rangórach odbyła się Zabawa Andrzejkowa. Goście nam dopisali. Byli to mieszkańcy z Domu Pomocy Społecznej „Krokus” we Władysławowie oraz Domu Pomocy Społecznej w Tolkmicku. Na wstępie przewodnicząca Rady Mieszkanek naszego Domu przywitała wszystkich zebranych i życzyła wesołej zabawy. Po krótkiej integracji przy kawie i słodkościach rozpoczęła się zabawa. Były tańce oraz różnego rodzaju wróżby. Można było nawet dowiedzieć się jak nasze imię, czy nazwisko brzmi po japońsku. Aby nasi goście nie wyjechali od nas głodni, na zakończenie spotkania poczęstowaliśmy ich gorącym bigosem. Należy nadmienić, że nasze mieszkanki włożyły sporo własnej inwencji w przygotowanie tej imprezy i w ramach zajęć kulinarnych, pod okiem terapeuty upiekły dwa ciasta, którymi następnie wszyscy zebrani zostali poczęstowani. A cała zabawa była bardzo udana. Naszym gościom jeszcze raz serdecznie dziękujemy za przybycie i mamy nadzieję że mile będą wspominać to spotkanie.

Terapeuta Anna