14 czerwca uczestnicy ŚDS z Przezmarka, po raz piąty, wzięli udział w zawodach sportowych Środowiskowych Domów Samopomocy z Województwa Warmińsko-Mazurskiego, które odbyły się na Stadionie Miejskim w Pasłęku. Patronat Honorowy imprezy objął Wojewoda Warmińsko-Mazurski i Burmistrz Pasłęka, a głównym organizatorem był Środowiskowy Dom Samopomocy w Rzecznej.

Piętnaście placówek z całego województwa wzięło udział w różnych konkurencjach z podziałem na kobiety i mężczyzn: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłką palantową, lekarską, trójskok dodawany, strzał piłką do bramki, przeciąganie liny. Podczas współzawodnictwa panowała przyjazna atmosfera, a spotkanie było doskonałą okazją do integracji z uczestnikami innych placówek.

Nasz Dom wygrał rywalizację drużynową, zdobywając 120 punktów i I miejsce, a w poszczególnych konkurencjach zdobyliśmy jedenaście medali. Cieszymy się bardzo z sukcesów naszych uczestników i dziękujemy im za reprezentowanie naszej placówki.

Małgorzata Subocz