Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko - Mazurskiego zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne nt. „Fundusze Europejskie na rozpoczęcie działalności gospodarczej”, na którym zaprezentowane będą możliwości wsparcia na założenie i rozwój działalności gospodarczej. Na spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych założeniem i rozwojem firmy.

Spotkanie odbędzie się 22 stycznia 2018 r. w godz.11:00-13:45 w Elblągu w hotelu Młyn, przy ul. Kościuszki 132.

Warunki uczestnictwa:

1.    Wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres mailowy do 18 stycznia 2018 r. do godz. 14:00

2.    Potwierdzenie mailowe przesłane przez organizatorów spotkania po zakończeniu rekrutacji.

W przypadku osób niepełnosprawnych prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, jednak ponosimy koszty jego organizacji, nawet za zgłoszone a niewykorzystane miejsca. Dlatego prosimy o poinformowanie o nieobecności na spotkaniu, pomimo wcześniejszej rejestracji i potwierdzenia uczestnictwa. Ta zasada przyczyni się do wydatkowania środków publicznych w sposób celowy i oszczędny.

Program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego: http://rpo.warmia.mazury.pl/artykul/3455/spotkanie-informacyjne--fundusze-europejskie-na-rozpoczecie-dzialalnosci-gospodarczej