Elbląski Klub Orienteeringu GRYF przy Klubie 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej zaprasza w dniu 06.05.2017r. /sobota/ na XIX Otwarte Mistrzostwa Powiatu Elbląskiego w Biegu na Orientację. Będzie to jednocześnie VIII runda VIII Grand Prix ELBLĄGA w Biegu na Orientację. Do zdobycia są kolejne punkty, medale, dyplomy, upominki rzeczowe i prestiż Mistrza Powiatu Elbląskiego w biegu na orientację. Będzie to klasyczny bieg interwałowy. Start pierwszego zawodnika o godz. 10.00. Centrum zawodów w Bazantarnii przy muszli koncertowej obok restauracji „Myśliwska” .

Zapraszamy wszystkich „twardzieli” na wiosenny na orientację po naszej pięknej o każdej porze roku Bażantarni. Startować może - zgodnie z regulaminem - każdy, kto chce. Zachęcamy do uprawiania tej dyscypliny sportu, która wbrew pozorom nie jest wcale trudna. Warto spróbować i nie bać się bo każdy z nas popełnia błędy. A w życiu znajomość orientowania się w terenie wg mapy bardzo nam się przyda. Nauczy nas także samodzielnego podejmowania decyzji.

Zawody będą przeprowadzone za pomocą chipów czyli elektronicznego pomiaru czasu Sport-Ident /SI/. Nie ma ograniczeń wiekowych. Jest to sport o charakterze powszechnym i masowym. Doskonałym przykładem tego są kraje skandynawskie. Zawsze warto rywalizować i wymieniać doświadczenia oraz pokazać, że na Wysoczyźnie Elbląskiej są jedne z najlepszych terenów do biegania w Polsce a nawet w Europie. Zapraszamy wszystkich biegaczy, rodziny /jest kategoria rodzinna/ i sympatyków bardzo serdecznie. Niezapomniane wrażenia zapewnione.  Biegajcie razem z nami. Dodatkowe szczegóły o zawodach w tym regulamin na stronie www.ekogryf.pl

pdf Regulamin XIX MISTRZOSTW POWIATU ELBLASKIEGO BnO (200 KB)