Organizator Systemu Rekomendacji zaprasza:

a)         OBIEKTY NOCLEGOWE (obiekty świadczące usługi krótkotrwałego wynajmu miejsc noclegowych, zarówno całoroczne, jak i sezonowe);

b)        ATRAKCJE TURYSTYCZNE, do których wstęp jest odpłatny lub nieodpłatny, ale posiadają swojego zarządcę, np. parki rozrywki, muzea, skanseny, niektóre parki narodowe;

c)         OBIEKTY GASTRONOMICZNE (np. restauracje, bary);

d)        INFORMACJE TURYSTYCZNE;

e)         POZOSTAŁE OBIEKTY USŁUGOWE (stacje paliw, sklepy wielobranżowe, serwisy rowerowe, wypożyczalnie rowerów i sprzętu turystycznego);

zlokalizowane na obszarze województwa warmińsko-mazurskiego, położone w tzw. korytarzu trasy Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo (mapa i wykaz gmin stanowią załączniki nr 1a i nr 2a do Regulaminu współpracy) do zgłoszenia udziału w otwartym i nieodpłatnym systemie rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo.

Termin rozpoczęcia naboru: 1 lutego 2017 r. godzina 15:00

Termin zakończenia naboru: 28 lutego 2017 r. godzina 15:00

Podstawą zgłoszenia udziału w systemie rekomendacji jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego wraz z oświadczeniem o zapoznaniu się wnioskodawcy z Regulaminem rekomendacji i deklaracją prawdziwości składanego oświadczenia.

Ponadto w ramach naboru odbędą się spotkania warsztatowe, których celem będzie przedstawienie systemu rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom – omówienie założeń systemu oraz procedury naboru i certyfikacji MPR-ów oraz wskazanie korzyści z partnerstwa i z budowania i zarządzania produktami turystycznymi na przykładzie Wschodniego Szlaku Rowerowego Green Velo. Spotkanie w Elblągu odbędzie się 21 lutego 2017 r. w godz. 11.00-13.00, Sala Konferencyjna A w Ratuszu Staromiejskim w Elblągu, ul. Stary Rynek 25.

Formularz zgłoszeniowy, Regulamin współpracy oraz inne dokumenty są dostępne na stronie http://wrota.warmia.mazury.pl/turystyka/9378-szukamy-miejsc-przyjaznych-rowerzystom, a także na portalu www.greenvelo.pl .

Szczegółowe informacje można uzyskać również pod numerem telefonu 89 521 69 13 lub e-mailem: nabor_mpr@warmia.mazury.pl