Już coraz bliżej do jubileuszowego Zjazdu Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół w Pasłęku z okazji 70-lecia placówki, który odbędzie się 10 czerwca 2017 r.

Jubileusz szkoły jest okazją do wspomnień, do spotkań z osobami, które zajmowały kiedyś znaczące miejsce w naszym życiu, z nauczycielami, przyjaciółmi, czy po prostu kolegami ze szkolnej ławy. Zdjęcia z dawnych lat, kroniki szkolne, a do tego wyśmienity poczęstunek zapewnią Państwu przeżycie na nowo szkolnych lat młodości. 70 lat, to kilkanaście tysięcy uczniów i absolwentów, to liczne pokolenia, które miały związek z naszą szkołą, dlatego też chcemy spotkać się razem, żeby wspólnie powspominać.

Zapraszamy Państwa na inaugurację obchodów 70-lecia LO w Pasłęku, spotkania z kolegami i nauczycielami, a wieczorem na uroczysty bal. Wieczór planujemy rozpocząć tradycyjnie „Polonezem”. Liczymy na Państwa obecność i serdecznie zapraszamy.

Szczegółowe informacje na temat rejestracji uczestników oraz programu będziemy publikować na bieżąco na stronie Zespołu Szkół w Pasłęku i facebooku.

Serdecznie zapraszamy!