Wczoraj wieczorem 20.09.2009 r.) zakończyła się trzydniowa wizyta studyjna po Krainie Kanału Elbląskiego. Wzięło w niej udział 20 dziennikarzy z Francji, Niemiec i Polski, reprezentujących prasę, radio i telewizję.

W pierwszych dniach pobytu goście zapoznali się z atrakcjami turystycznymi powiatu ostródzkiego i iławskiego. W niedzielę dziennikarze mieli okazję zobaczyć największe atrakcje turystyczne w powiecie elbląskim , cesarską wioskę Kadyny, elbląską i pasłęcką Starówkę oraz pole golfowe w Pasłęku. Kulminacyjnym momentem programu była przejażdżka statkiem po pochylniach na Kanale Elbląskim, podczas której odbyła się konferencja prasowa.

Wizyta studyjna została przygotowana w ramach programu „Zintegrowany system promocji turystycznej obszaru Kanału Elbląskiego” realizowanego przez samorząd województwa warmińsko-mazurskiego w partnerstwie z powiatami ostródzkim, iławskim i elbląskim.

Zdjęcie numer 1 galerii dla artykułu: Wizyta studyjna dziennikarzy po Krainie Kanału Elbląskiego
Zdjęcie numer 2 galerii dla artykułu: Wizyta studyjna dziennikarzy po Krainie Kanału Elbląskiego
Zdjęcie numer 3 galerii dla artykułu: Wizyta studyjna dziennikarzy po Krainie Kanału Elbląskiego
Zdjęcie numer 4 galerii dla artykułu: Wizyta studyjna dziennikarzy po Krainie Kanału Elbląskiego