Przejdź do treści.

Menu

Dużym sukcesem uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku zakończyły się rozgrywane 26.02.2016r. w Parku Miejskim w Pasłęku Mistrzostwa Województwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych.

W kategorii juniorów młodszych złoty medal w biegu na 2500m zdobył Jacek Plawgo. W tym samym biegu bardzo dobrze zaprezentował się Arkadiusz Tabaka, zajmując III miejsce.

W biegu na 3000 m juniorów srebrny medal zdobył Kacper Trachniewicz, natomiast brązowy wywalczył Karol Mrozek.

W kategorii juniorek w biegu na 2000m srebrny medal po bardzo ambitnym biegu zdobyła Justyna Kazimierczak, wyprzedzając IV na mecie Ewelinę Sypel i V Żanetę Tymicką.

Z innych reprezentantów szkoły z dobrej strony pokazały się Dominika Koladyńska i Anna Ostrowska, które zdobyły V i VI miejsce w biegu na 1500m w kategorii juniorek młodszych.

Wśród chłopców dobrze zaprezentowali się Michał Pastuszak, Bartłomiej Słowiński i Filip Wożniak w kategorii juniorów młodszych oraz Krystian Szyca i Mateusz Rapacki w kategorii juniorów w biegu na 3000m.

Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy!