4. edycja Konkursu Fotograficznego KOLOR to kolejna okazja wyrażenia siebie przez fotografię. W tym roku upłynął pod patronatem różu, który zainspirował młodzież i pozwolił jej pokazać możliwości kreacyjne. I mimo iż było różowo, wcale nie oznacza to "słodkich" prac. Konkurs coraz mocniej wpisuje się w kalendarz uczniów szkół gimnazjalnych. Cieszy nas fakt, że tak wiele prac rokrocznie spływa do Liceum Plastycznego w Gronowie Górnym. Gratulujemy młodzieży wrażliwości i ambicji, by zza aparatu fotograficznego wpływać na kreowaną rzeczywistość. Gratulujemy spojrzenia, które potrafi dostrzec coś, na co inni nie zwracają uwagi. Zapraszamy na wernisaż prac konkursowych 8 czerwca 2015 r. o godz.17.00 do CSE Światowid w Elblągu.

Wyniki konkursu:

Nadesłano 278 zdjęć z 60 szkół.

Komisja w składzie: Tomasz Misiuk, Remigiusz Koniecko, Katarzyna Sawicka nagrodziła następujących uczniów:

I MIEJSCE: Marta Pawlak kl. III Gimnazjum nr 1 w Konstantynowie Łódzkim tytuł pracy " Bąbelkowo"
II MIEJSCE: Jakub Marcula kl. II Gimnazjum nr 1 w Konstantynowie Łódzkim tytuł pracy " Odbicie w lustrze"
II MIEJSCE: Dawid Kubicki kl. II Gimnazjum nr 1 w Konstantynowie Łódzkim tytuł pracy " Ławeczka"
III MIEJSCE: Aleksandra Blicharz kl. II Gimnazjum nr 1 w Konstantynowie Łódzkimtytuł pracy " Wiatrem"

WYRÓŻNIENIA:

Magdalena Czapiewska kl. IIIZespół Szkół Miejskich Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych w Golubiu-Dobrzyniu tytuł pracy "Sweet lips"

Alicja Pacuk kl. I Gimnazjum nr 49 w Gdańsku tytuł pracy " Różowy błysk"

Julia Krotoszyńska kl. IZespół Szkół Społecznych „STO” w Gdańsku tytuł pracy " Deszcz"

Anna Kassel kl. IIGimnazjum nr 1 w Konstantynowie Łódzkimtytuł pracy " Cios Słońca"

Dominika Lewicka-Klucznik