Podczas VII sesji Rady Powiatu w Elblągu radni jednogłośnie podjęli uchwałę w sprawie rozpatrzenia sprawozdania z wykonania budżetu Powiatu Elbląskiego za 2014 rok oraz udzielenia absolutorium Zarządowi Powiatu w Elblągu.

Przed rozpoczęciem obrad przewodniczący Ryszard Zagalski i starosta Maciej Romanowski w serdecznych, ciepłych słowach podziękowali Bogdanowi Szymanowskiemu, dyrektorowi Żuławskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Elblągu, za wieloletnią pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszego regionu.

W części informacyjnej sesji radni wysłuchali sprawozdania z działalności Zarządu Powiatu w Elblągu za okres od 27 marca 2015 r. do 29 maja 2015 r., które przedstawił starosta Maciej Romanowski. Rada przyjęła również sprawozdanie z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Starosty Elbląskiego za 2014 rok oraz sprawozdanie z realizacji rocznego programu współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust.3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie za 2014 rok.

Radni podjęli łącznie 11 uchwał, zgodnie z wcześniej przyjętym porządkiem obrad.

Zdjęcie numer 1 galerii dla artykułu: VII sesja Rady Powiatu - absolutorium dla Zarządu Powiatu
Zdjęcie numer 2 galerii dla artykułu: VII sesja Rady Powiatu - absolutorium dla Zarządu Powiatu
Zdjęcie numer 3 galerii dla artykułu: VII sesja Rady Powiatu - absolutorium dla Zarządu Powiatu
Zdjęcie numer 4 galerii dla artykułu: VII sesja Rady Powiatu - absolutorium dla Zarządu Powiatu