24 kwietnia 2015 r. uczniowie klas III I Liceum Ogólnokształcącego i klasy IV Technikum nr 1 oraz słuchacze Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Zespole Szkół w Pasłęku zakończyli swoja przygodę w szkole ponadgimnazjalnej. Po raz ostatni w takim składzie spotkali się z dyrekcją, wychowawcami i nauczycielami. Uroczystość uświetnili swoją obecnością burmistrz Wiesław Śniecikowski, przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Elblągu Andrzej Sawicki, przewodnicząca Rady Rodziców Marlena Jeziorska oraz rodzice absolwentów.

W r. sz. 2014/2015 szkołę ukończyło 117 uczniów i słuchaczy, w tym 13 absolwentów otrzymało świadectwo z wyróżnieniem. Najwyższą średnią za trzy lata nauki osiągnęli:

- w klasie III A LO - Izabela Bojar 5,56 Kinga Matuszczak 5,00 Mateusz Korzeniowski 4,89) i Klaudia Czerniak 4,83)

- w klasie III B LO - Dawid Olejnik 4,94 Alicja Brzezińska 4,89 Paulina Karzyńska 4,89) i Emilia Stasiulewicz 4,83)

- w klasie III C LO - Filip Charuk 5,44 Maja Sośnicka 5,19 Katarzyna Piwońska 5,11 Marika Hałońko 5,06) i Przemysław Pańczuk 4,76).

Wyróżniono również osoby angażujące się w honorowe krwiodawstwo i wolontariat. Specjalne podziękowania usłyszeli także uczniowie reprezentujący szkołę w konkursach i olimpiadach przedmiotowych oraz zawodach sportowych. Uczniowie, którzy osiągnęli średnią ocen 4,0 i powyżej za trzy lata nauki otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

Absolwentom życzymy powodzenia, osiągnięcia zamierzonych celów i sukcesów na egzaminach maturalnych i zawodowych.

K. Panimasz

Zdjęcie numer 1 galerii dla artykułu: Uroczyste pożegnanie absolwentów w Zespole Szkół w Pasłęku
Zdjęcie numer 2 galerii dla artykułu: Uroczyste pożegnanie absolwentów w Zespole Szkół w Pasłęku
Zdjęcie numer 3 galerii dla artykułu: Uroczyste pożegnanie absolwentów w Zespole Szkół w Pasłęku