20 lutego 2015 roku w Nowym Mieście Lubawskim odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Szkolnego Związku Sportowego w skoku wzwyż i pchnięciu kulą. Dobrze zaprezentowała się trzyosobowa reprezentacja Zespołu Szkół w Pasłęku, która zdobyła cztery medale.

Do rywalizacji przystąpiła rekordowa liczba ponad 150 uczestników. Nie zabrakło czołowych lekkoatletów regionu w swoich kategoriach wiekowych, a odzwierciedlają to uzyskane rezultaty.

Dobrze zaprezentowała się trzyosobowa reprezentacja Zespołu Szkół w Pasłęku, która zdobyła cztery medale. Aleksandra Michałek zdobyła srebrny medal w skoku wzwyż, pokonując poprzeczkę na wysokości 139 cm i w pchnięciu kulą 4 kg posyłając ją na odległość 9,04 m. Krystian Treder uległ tylko wicemistrzowi Polski juniorów młodszych w konkursie pchnięcia kulą, zdobywając srebrny medal. Krystian posłał kulę 6 kg) na odległość 15,90 m. Mateusz Figger wywalczył brąz. Mateusz pchnął kulę 6 kg) na odległość 10,88 m.

Gratulujemy!

S. Borysewicz

Zdjęcie numer 1 galerii dla artykułu: Wojewódzkie sukcesy lekkoatletów z Zespołu Szkół w Pasłęku
Zdjęcie numer 2 galerii dla artykułu: Wojewódzkie sukcesy lekkoatletów z Zespołu Szkół w Pasłęku