Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym zaprasza gimnazjalistów do udziału w 4 Edycji Konkursu Fotograficznego Kolor. Tym razem motywem przewodnim konkursu będzie różowy.

Różowy jak…. serduszko przyczepione do plecaka, jak… guma balonowa, szalik, bukiet kwiatów, breloczek czy ekstrawaganckie spodnie. Różowy jak… fantazyjnie pomalowany płot, drabinki w parku, karuzela itp.

Róż obecny jest na ulicach naszych miast czasami tylko w małych dawkach, ale nie pozostaje niedostrzeżony. Różowy dodatek przydaje energii, zaskakuje, a niekiedy rozśmiesza. Wystarczy „patrzeć przez różowe okulary”, by z otaczającej barwnej monotonii wyłowić różowe akcenty i je utrwalić.

Róż nie lubi wystudiowanych zestawień – misternie ułożonych kompozycji. Lubi być przyłapany na „gorącym uczynku”, zauważony przypadkiem i z zaskoczenia sfotografowany.

Odszukajcie więc róż w przestrzeni wokół siebie!

Różowy bywa kojarzony z miłością, a czasem z kiczem. Czy zasłużenie? Interpretacja należy do Was!

Róż może przybierać różne formy i odcienie – dlatego to od Was zależy, jakie wcielenie różu spostrzeżecie i zechcecie się nim pochwalić w konkursie organizowanym przez Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym.

Termin nadsyłania prac: 25 kwietnia 2015r. Regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie szkoły w zakładce konkursy:

Zapraszamy! Czekają atrakcyjne nagrody.