Uczniów III klasy gimnazjum zainteresowanych kontynuowaniem nauki w Liceum Plastycznym zapraszamy na konsultacje i zajęcia, podczas których można będzie poćwiczyć umiejętności z następujących dziedzin plastycznych: rysunku, malarstwa i kompozycji przestrzennej a także historii sztuki. Pierwsze zajęcia rozpoczynają się 11 lutego 2015 r.

Spotkania dają możliwość porozmawiania o warunkach pracy w szkole, o swoich zainteresowaniach, przedstawienia dotychczasowych prac. Będzie można również poczuć atmosferę szkoły, poznać nauczycieli.

W tym roku zaplanowaliśmy aż 18 takich spotkań. Zaproponowaliśmy również dwa terminy drzwi otwartych.

Pierwsze zajęcia rozpoczynają się 11 lutego 2015r. W celu ułatwienia odpowiedniej organizacji, przed przyjściem na zajęcia prosimy skorzystać z elektronicznego formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie szkoły. Wypełnienie formularza umożliwia również otrzymywanie informacji o rekrutacji, ważnych wydarzeniach szkoły, wernisażach.

Zdjęcie numer 1 w artykule: Liceum Plastyczne zaprasza gimnazjalistów