Od piątku 16 stycznia do niedzieli 18 stycznia 2015 r. Sylwia Smotrycka i Anna Sawraza - uczennice kształcące się w zawodzie technik hotelarstwa w klasie III Technikum nr 1 w Zespole Szkół w Pasłęku, spędziły weekend w Hotelu Hilton w Gdańsku. Weekendowy pobyt w Trójmieście był nagrodą ufundowaną przez Dyrektora Hotelu Hilton w ramach Konkursu Wiedzy i Umiejętności Hotelarskich.

Obie uczennice uzyskały odpowiednio tytuł „Hotelarz Roku 2014" i „Hotelarz Roku 2013". W ramach nagrody Sylwia i Ania spędziły weekend w Hotelu Hilton, miały możliwość korzystania z unikatowej strefy Wellness, a pod opieką Elżbiety Czerskiej zwiedziły również Gdańsk i Sopot.

Elżbieta Czerska

Zdjęcie numer 1 galerii dla artykułu: Weekend uczennic Zespołu Szkół w Pasłęku w gdańskim Hiltonie
Zdjęcie numer 2 galerii dla artykułu: Weekend uczennic Zespołu Szkół w Pasłęku w gdańskim Hiltonie
Zdjęcie numer 3 galerii dla artykułu: Weekend uczennic Zespołu Szkół w Pasłęku w gdańskim Hiltonie