13 listopada w Warmińsko -Mazurskim Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie odbyło się wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. Otrzymują je uczniowie szkół, których ukończenie umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości. Stypendium przyznaje się uczniom, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen.

Wśród wyróżnionych ze szkół województwa warmińsko–mazurskiego znalazły się dwie uczennice Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku. Stypendium premiera otrzymała uczennica klasy III technikum Monika Tyburska i uczennica klasy III liceum Dagmara Sawicka.

Dyplomy wręczały wicewojewoda województwa warmińsko- mazurskiego Grażyna Kluge i warmińsko–mazurski kurator oświaty Grażyna Przasnyska.

Stypendystkom gratulujemy.

Małgorzata Gawrysiuk

Zdjęcie numer 1 galerii dla artykułu: Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla uczniów ZSEiT
Zdjęcie numer 2 galerii dla artykułu: Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla uczniów ZSEiT