Związek Stowarzyszeń „Razem w Olsztynie” zaprasza do wzięcia udziału w cyklu szkoleniowym przygotowującym do testowania „Modelu efektywnej kontraktacji usług społecznych” z zakresu efektywnej pracy zespołowej, organizowanym w ramach projektu "Razem w kierunku profesjonalizacji działań”.

3-dniowy cykl szkoleniowy jest adresowany do przedstawicieli/przedstawicielek samorządu oraz organizacji pozarządowych i podmiotów ekonomii społecznej z gminy: Godkowo, Barczewo, Dobre Miasto, Olsztynek, Młynary, powiatu elbląskiego i miasta Olsztyna. Uczestnicy/uczestniczki szkoleń będą następnie brać udział w 5 spotkaniach testujących model w każdym z w/w samorządów.

Szkolenia odbędą się w Ośrodku Szkoleniowo -Wypoczynkowym w Zalesiu pod Barczewem i będą obejmowały łącznie 22 godziny treningu umiejętnościowego w zakresie efektywnej pracy zespołowej oraz poznania zasad równości w JST i NGO. Szkolenia pozwolą lepiej przygotować się do dalszej pracy nad nowym podejściem do zlecania zadań w gminie czy powiecie.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

Termin szkoleń: 3-5 września 2014 r.

Program szkoleń:

- 3 września 2014 r. – Szkolenie pt. „Równość szans w Jednostkach Samorządu Terytorialnego oraz równościowe zarządzanie organizacją pozarządową” 6h szkoleniowych

- 4-5 września 2014 r. – Szkolenie pt. „Trening umiejętności w zakresie efektywnej pracy zespołowej” 16h szkoleniowych).

Miejsce:

Całoroczny Ośrodek Wypoczynkowo-Szkoleniowy ZALESIE s.c.

Zalesie 12, 11-010 Barczewo

Charakterystyka cyklu:
- Cykl szkoleniowy będzie obejmował 3 dni,

- Z każdego z w/w samorządów biorących udział w szkoleniu będzie brać udział łącznie 3 przedstawicieli/przedstawicielek wybranych z JST, NGO/PES zgodnie z regulaminem

- Grupa będzie liczyła 21 osób,
- Obecność na szkoleniach jest obowiązkowa,
- Organizatorzy zapewniają bezpłatne wyżywienie, zakwaterowanie, materiały szkoleniowe.

Chętne osoby prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie do dnia 28 sierpnia 2014 r. na e-mail: razemprofesjonalnie@gmail.com bądź dostarczenie osobiście lub pocztą na adres: Związek Stowarzyszeń „Razem w Olsztynie”, ul. Tarasa Szewczenki 1, 10-274 Olsztyn.

Uczestnicy/uczestniczki zostaną poinformowani o zakwalifikowaniu się na szkolenia telefonicznie lub pocztą elektroniczną do dnia 1 września 2014 r.

DO POBRANIA:

Deklaracja uczestnictwa w projekcie >>

Program szkoleń >>

Regulamin uczestnictwa w projekcie >>

Szkolenia organizowane w ramach projektu „Razem w kierunku profesjonalizacji działań” w partnerstwie z Gminą Olsztyn i Stowarzyszeniem Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w Ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Joanna Białek-Pontus
Koordynator projektu / Pełnomocnik ds. ISO
Stowarzyszenie "Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka"
14-400 Pasłęk, ul. Józefa Piłsudskiego 11 A
tel. 55 248 10 91-93