Każdy ma szansę dostać pieniądze na komputer, tablet, książki, kurs językowy, rozwój kariery sportowej, artystycznej, naukowej i wiele innych. Wejdź na www.mojestypendium.pl i znajdź najlepszy program stypendialny dla siebie. Na przyszłych stypendystów czeka prawie 185 milionów złotych.

W serwisie www.mojestypendium.pl można znaleźć nie tylko bazę aktualnych stypendiów. Znajdują się tu również artykuły o stypendiach, konkursy dla stypendystów i publikacje, które pomogą młodym ludziom wybrać ścieżkę edukacji, a być może i kariery zawodowej.

Serwis prowadzony jest przez Fundację Dobra Sieć w partnerstwie z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności.

O tym, że każdy może dostać stypendium informuje spot promocyjny Fundacji Dobra Sieć na portalu Youtube pt. „Czego oczekujesz od życia?”: http://www.youtube.com/watch?v=J005p2Jge3w.

Zdjęcie numer 1 galerii dla artykułu: Znajdź swoją szansę na www.mojestypendium.pl