Pierwsze Powiatowe Igrzyska Pracowników Samorządowych, które odbyły się 6 lipca br. w Pasłęku zakończyły się sukcesem gminy Młynary, która w punktacji generalnej pokonała osiem reprezentacji samorządów gmin i reprezentację powiatu. Różnica pomiędzy kolejną na liście gminą Tolkmicko wyniosła zaledwie 1 pkt. Gminy zabezpieczyły pełne obsady zawodników we wszystkich konkurencjach. Największe emocje wywołała konkurencja przeciągania liny, którą wygrała gmina Tolkmicko oraz wyciskania odważnika. Bardzo ciekawy przebieg miały też zawody w rzucie beretem. Konkurencję wygrał burmistrz Pasłęka pokonując m.in. starostę elbląskiego. Goście wyjeżdżali z Pasłęka zadowoleni. Dopisała pogoda, a i zabawa była przednia. Zgodnie z ustaleniami, ostatni na liście samorząd organizować będzie kolejne igrzyska. Wg punktacji za rok spartakiada odbędzie się w gminie Rychliki.

Poniżej punktacja drużynowa:

1. Gmina Młynary - 101 pkt

2. Gmina Tolkmicko - 100 pkt.

3. Gmina Markusy - 94 pkt.

4. Gmina Gronowo - 89 pkt.

6. Gmina Godkowo - 82 pkt.

7. Gmina Milejewo - 76 pkt.

8. Powiat Elbląski - 73 pkt.

9. Gmina Elbląg - 56 pkt.

10. Gmina. Rychliki - 51 pkt.

oprac. GE

Zdjęcie numer 1 galerii dla artykułu: Pierwsze Powiatowe Igrzyska Pracowników Samorządowych rozstrzygnięte!
Zdjęcie numer 2 galerii dla artykułu: Pierwsze Powiatowe Igrzyska Pracowników Samorządowych rozstrzygnięte!
Zdjęcie numer 3 galerii dla artykułu: Pierwsze Powiatowe Igrzyska Pracowników Samorządowych rozstrzygnięte!
Zdjęcie numer 4 galerii dla artykułu: Pierwsze Powiatowe Igrzyska Pracowników Samorządowych rozstrzygnięte!
Zdjęcie numer 5 galerii dla artykułu: Pierwsze Powiatowe Igrzyska Pracowników Samorządowych rozstrzygnięte!
Zdjęcie numer 6 galerii dla artykułu: Pierwsze Powiatowe Igrzyska Pracowników Samorządowych rozstrzygnięte!
Zdjęcie numer 7 galerii dla artykułu: Pierwsze Powiatowe Igrzyska Pracowników Samorządowych rozstrzygnięte!
Zdjęcie numer 8 galerii dla artykułu: Pierwsze Powiatowe Igrzyska Pracowników Samorządowych rozstrzygnięte!
Zdjęcie numer 9 galerii dla artykułu: Pierwsze Powiatowe Igrzyska Pracowników Samorządowych rozstrzygnięte!